Chemia z Niemiec - Sklep i hurtownnia German
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego GERMAN?

Środki na pchły, prusaki, karaluchy, pająki

🛒 Ta kategoria zawiera 18 produktów
Układ
ABC Dla domu i ogrodu Zwalcza Pajączaki 150 g – skuteczna ochrona przed szkodnikami ABC Dla domu i ogrodu Zwalcza Pajączaki 150 g – skuteczna ochrona przed szkodnikami
Cena:

21,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 140,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ABC Dla domu i ogrodu Zwalcza Pluskwy 150 g – skuteczny środek na pluskwy ABC Dla domu i ogrodu Zwalcza Pluskwy 150 g – skuteczny środek na pluskwy
Producent: THEMAR
Cena:

21,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 140,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ASPERMET Oprysk na komary, kleszcze, muchy, meszki , owady biegające 1L ASPERMET Oprysk na komary, kleszcze, muchy, meszki , owady biegające 1L
Producent: ASPLANT
Cena:

315,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ASPERMET Oprysk na komary, kleszcze, muchy, meszki , owady biegające 5L ASPERMET Oprysk na komary, kleszcze, muchy, meszki , owady biegające 5L
Producent: ASPLANT
Cena:

1 265,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 253,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Bros 007 spray na owady biegające 500ml mikrokapsułki na prusaki karaluchy i rybiki Bros 007 spray na owady biegające 500ml mikrokapsułki na prusaki karaluchy i rybiki
Producent: BROS
Cena:

21,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 42,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Bros Amaris żel łagodzący ukąszenia owadów i poparzenia pokrzywą 50ml z aloesem i mentolem Bros Amaris żel łagodzący ukąszenia owadów i poparzenia pokrzywą 50ml z aloesem i mentolem
Producent: BROS
Cena:

12,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 240,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Bros płytka na owady skuteczna ochrona do 3 miesięcy muchy komary mrówki mole Bros płytka na owady skuteczna ochrona do 3 miesięcy muchy komary mrówki mole
Producent: BROS
Cena:

17,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bros spray na owady biegające 300ml karaluchy mrówki rybiki skuteczne działanie Bros spray na owady biegające 300ml karaluchy mrówki rybiki skuteczne działanie
Producent: BROS
Cena:

16,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 55,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Bros spray na pająki 250ml skuteczny preparat zwalcza pajęczaki i tworzy barierę ochronną Bros spray na pająki 250ml skuteczny preparat zwalcza pajęczaki i tworzy barierę ochronną
Producent: BROS
Cena:

18,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 72,00 zł )
szt.
zobacz więcej
GETOX   (K) Spray na owady biegające 600ml /12/ GETOX (K) Spray na owady biegające 600ml /12/
Producent: THEMAR
Cena:

33,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 55,00 zł )
szt.
zobacz więcej
GETOX   Żel na karaczany 5g         /24/ GETOX Żel na karaczany 5g /24/
Producent: THEMAR
Cena:

22,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hard Killer Oprysk na Komary, Kleszcze 1L Hard Killer Oprysk na Komary, Kleszcze 1L
Producent: MUGGA
Cena:

178,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hard Killer Oprysk na Komary, Kleszcze 250ml Hard Killer Oprysk na Komary, Kleszcze 250ml
Producent: MUGGA
Cena:

85,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hard Killer Oprysk na Komary, Kleszcze 5L MAX + Hard Killer Oprysk na Komary, Kleszcze 5L MAX +
Producent: MUGGA
Cena:

589,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 117,80 zł )
szt.
zobacz więcej
HIT   Spray na owady 400ml Cobra Insekt Killer /12/ HIT Spray na owady 400ml Cobra Insekt Killer /12/
Producent: INTERSILESIA
Cena:

12,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 30,00 zł )

Cena regularna: 15,00 zł

Najniższa cena: 12,60 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MOLOMIT   Płytka na owady             /25/ MOLOMIT Płytka na owady /25/
Producent: MOLOMIT
Cena:

16,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
OPRYSK NA KOMARY, KLESZCZE, PLUSKWY, PRUSAKI, PCHŁY 707 19l MADE IN USA OPRYSK NA KOMARY, KLESZCZE, PLUSKWY, PRUSAKI, PCHŁY 707 19l MADE IN USA
Cena:

898,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 47,64 zł )
szt.
zobacz więcej
OPRYSK NA KOMARY, KLESZCZE, PLUSKWY, PRUSAKI, PCHŁY 707 4l MADE IN USA OPRYSK NA KOMARY, KLESZCZE, PLUSKWY, PRUSAKI, PCHŁY 707 4l MADE IN USA
Cena:

199,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 49,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium