Chemia z Niemiec - Sklep i hurtownnia German
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Dlaczego GERMAN?

Środki na pluskwy, rybiki

🛒 Ta kategoria zawiera 17 produktów
Układ
ABC ( GETOX )   Pułapka na pluskwy lepowa 4szt/12/ ABC ( GETOX ) Pułapka na pluskwy lepowa 4szt/12/
Producent: THEMAR
Cena:

30,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ABC Dla domu i ogrodu Zwalcza Pajączaki 150 g – skuteczna ochrona przed szkodnikami ABC Dla domu i ogrodu Zwalcza Pajączaki 150 g – skuteczna ochrona przed szkodnikami
Cena:

21,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 140,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ABC Dla domu i ogrodu Zwalcza Pluskwy 150 g – skuteczny środek na pluskwy ABC Dla domu i ogrodu Zwalcza Pluskwy 150 g – skuteczny środek na pluskwy
Producent: THEMAR
Cena:

21,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 kg = 140,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ASPERMET Oprysk na komary, kleszcze, muchy, meszki , owady biegające 1L ASPERMET Oprysk na komary, kleszcze, muchy, meszki , owady biegające 1L
Producent: ASPLANT
Cena:

315,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ASPERMET Oprysk na komary, kleszcze, muchy, meszki , owady biegające 5L ASPERMET Oprysk na komary, kleszcze, muchy, meszki , owady biegające 5L
Producent: ASPLANT
Cena:

1 265,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 253,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Bros 007 spray na owady biegające 500ml mikrokapsułki na prusaki karaluchy i rybiki Bros 007 spray na owady biegające 500ml mikrokapsułki na prusaki karaluchy i rybiki
Producent: BROS
Cena:

21,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 42,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Bros pułapka na rybiki cukrowe 1 sztuka bez chemii skuteczna do 3 miesięcy Bros pułapka na rybiki cukrowe 1 sztuka bez chemii skuteczna do 3 miesięcy
Producent: BROS
Cena:

6,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Bros spray na owady biegające 300ml karaluchy mrówki rybiki skuteczne działanie Bros spray na owady biegające 300ml karaluchy mrówki rybiki skuteczne działanie
Producent: BROS
Cena:

16,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 55,00 zł )
szt.
zobacz więcej
GETOX   (K) Spray na owady biegające 600ml /12/ GETOX (K) Spray na owady biegające 600ml /12/
Producent: THEMAR
Cena:

33,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 55,00 zł )
szt.
zobacz więcej
GETOX   Ultra Spray na pluskwy 600ml /12/ GETOX Ultra Spray na pluskwy 600ml /12/
Producent: THEMAR
Cena:

29,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 48,33 zł )
szt.
zobacz więcej
GETOX   Żel na karaczany 5g         /24/ GETOX Żel na karaczany 5g /24/
Producent: THEMAR
Cena:

22,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hard Killer Oprysk na Komary, Kleszcze 1L Hard Killer Oprysk na Komary, Kleszcze 1L
Producent: MUGGA
Cena:

178,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hard Killer Oprysk na Komary, Kleszcze 250ml Hard Killer Oprysk na Komary, Kleszcze 250ml
Producent: MUGGA
Cena:

85,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hard Killer Oprysk na Komary, Kleszcze 5L MAX + Hard Killer Oprysk na Komary, Kleszcze 5L MAX +
Producent: MUGGA
Cena:

589,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 117,80 zł )
szt.
zobacz więcej
MOLOMIT   Płytka na owady             /25/ MOLOMIT Płytka na owady /25/
Producent: MOLOMIT
Cena:

16,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
OPRYSK NA KOMARY, KLESZCZE, PLUSKWY, PRUSAKI, PCHŁY 707 19l MADE IN USA OPRYSK NA KOMARY, KLESZCZE, PLUSKWY, PRUSAKI, PCHŁY 707 19l MADE IN USA
Cena:

898,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 47,64 zł )
szt.
zobacz więcej
OPRYSK NA KOMARY, KLESZCZE, PLUSKWY, PRUSAKI, PCHŁY 707 4l MADE IN USA OPRYSK NA KOMARY, KLESZCZE, PLUSKWY, PRUSAKI, PCHŁY 707 4l MADE IN USA
Cena:

199,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
( 1 litr = 49,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium