Kontakt

FH German Wojciech Kurek
ul. Przemysłowa 10
05-300 Mińsk Mazowiecki
woj. mazowieckie
NIP: 8221012945

e-mail: sklep@fhgerman.pl
telefon: +48 882 806 494

(pn-pt 8-17)

Producenci

      

monitoring cen

O firmie

TWÓJ DOSTAWCA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI

 

Firma German jest to mała, rodzinna firma, założona w 1995 roku. Na początku prowadziliśmy wyłącznie sprzedaż detaliczną na terenie Warszawy. W późniejszym okresie rozwinęliśmy zakres działania o sprzedaż hurtową.

Dzięki dostępowi do licznych kanałów dystrybucji, sięgających kilku krajów Europy, importujemy towar wysokiej jakości, zachowując jednocześnie atrakcyjne ceny. Naszą mocną stroną, jest import chemii gospodarczej z Niemiec, która od kilku lat idealnie sprawdza się w wielu polskich domach.

Do naszych odbiorców należą sklepy detaliczne, hurtownie oraz sieci handlowe. Od kilku lat cieszymy się zadowoleniem i zaufaniem naszych klientów co owocuje coraz wyższą sprzedażą i ciągłym rozwojem naszej firmy.

Obecnie posiadamy centrum logistyczne w Mińsku Mazowieckim, kadrę przedstawicieli oraz tabor samochodowy służący dostarczaniu towarów. Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Przemysłowej 10 oraz sklepu w Centrum Handlowym Szembeka przy ulicy Zamienieckiej w Warszawie.

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium