Tylko prawdziwe opinie produktowe
Bezpieczne płatności internetowe
Bezproblemowy zwrot do 14 dni
Solidna firma - jesteśmy wiele lat na rynku
COCCOLATEVI Włoskie perfumy do prania, sprzątania Muschio Bianco 300ml
Cena regularna:
towar niedostępny
Coccolatevi Muschio Bianco - perfumy do prania o zapachu białego piżma.
Coccolatevi Muschio Bianco to wyjątkowe perfumy do prania, do domu i do podłóg, wzbogacone o antybakteryjny składnik aktywny, który zdezynfekuje Twoje ubrania i Twój dom.
✅ Do stosowania w pralce lub przy praniu ręcznym zastępuje płyn zmiękczający do tkanin, nadając ubraniom intensywny zapach. Wystarczy dodać 2 nakrętki produktu aby uzyskać delikatny zapach lub 3 nakrętki, aby uzyskać mocniejszy zapach.
- Stosowany jako środek do czyszczenia podłóg dokładnie wyczyści i nada zapach perfum na cały dom.
- Produkt należy rozcieńczyć w 5 litrach wody: zalecamy użycie 2 nakrętek w przypadku perfum delikatnych lub 3 nakrętek w przypadku perfum mocniejszych.
✅ Coccolatevi Muschio Bianco to nie tylko perfumy do prania, ale także doskonały odświeżacz powietrza, który nada Twoim pomieszczeniom delikatny zapach białego piżma.
✅ Specjalna formuła pozwoli Ci używać produktu na różne sposoby, perfumując i dezynfekując pomieszczenia, ubrania i podłogi.
➡️ Stosowanie:
- W pralce wlać 1 nakrętkę (6 ml) do przegródki na płyn do zmiękczania tkanin, 2 nakrętki (12 ml) dla mocniejszego zapachu.
- W przypadku podłóg i twardych powierzchni wlać 2 nakrętki do 5 litrów wody.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Hot items!